bölgesi  ahşap duz merdiven isleriniz yapılır

TEL: 0216 540 28 24
Cep: 0532 232 85 34
email: info@yildizahsapmerdiven.com.tr

email:ermanerdi899@gmail.com

email:ahsapkupesteci@gmail.com

Adres: Altınşehir mah. Tavukçuyolu cad.Kiremit sok. No/1 Umraniye /İstanbul

Ahşap merdiven mobilyadan çok sanattır.Ahşap merdiven yüzde yüz doğal ahşaptan üretilmektedir.Uzun ömürlü olması ve kaliteli hissi evlerimizde vazgeçilmez yapmaktadır.

Firmamız ahşap küpeşte tecrübesi ile mest etmektedir.

‘ta yaptığımız ahşap merdiven işçiliğini bir kez daha sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.Ölçü ve fiyatlandırma ücretsizdir.İletişim bilgilerimizden bizi arayabilir fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ahşap merdiven yapımı işçiliğine göre ortalama 14 iş günü sürmektedir.İstenilen malzeme ve boya cinsine göre uzaya bilir veya kısabilmektedir.Ahşap merdiven imalatımız iş yoğunluğumuz etkileyebilmektedir.

Ahşap küpeşte modellerimiz

Ahşap merdiven imalatı ortala kaç gün sürmektedir ?

Ahşap merdiven isminde olduğu gibi doğal ağaçın işlenme süresiyle alakalı olarak süresi değişmektedir.Ahşap alınırken kuru ağaç seçilmektedir.Sebebi imalat süresinde ve montajına kadar ki sürede ahşap kendi kendine işlene biliyor.

Ne demek bu peki ?

Ahşap kururken ıslaklığına göre dönme yapabiliyor.Kamburlaşabiliyor esneyip genleşmesi olabilmektedir.Bizlerde en iyi ağaçı seçerek sizlere daha kaliteli işçilik ve daha uzun ömürlü ahşap merdivenler yapmaktayız.

Kaç çeşit ahşap merdiven var ?

Modellerine göre

  • Lakeli ahşap merdiven
  • Modern tasarım merdiven
  • Klasik merdiven
  • Cilalı merdiven
  • U ve L dönüşlü merdiven
  • Düz merdiven
  • Normal ahşap merdiven
  • Omurgalı merdiven

Bu kadar çeşit olması yerinizle alakalıdır.Yeriniz ne kadar geniş ve kullanıbilir ise o kadar sağlıklı ahşap merdivenler olmaktadır.

Bizler babadan oğula nesil olarak geçmişte kullanılan günümüzdeki kullanılan bütün ahşap merdiven türlerine hakimiz ve üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.Bilgisayar ortamında hazırlanan projeler sıfır hata payı ile mükemmel işçilik ile kurulumunu gerçekleştirmekteyiz.

 

Resimlerde gördüğünüz ahşap merdiven ‘ ta yapmış bulunmaktayız.Ahşap küpeştesi, ahşap basamakları, ahşap korkulukları hepsi tarafımızca imal edilmiş olup montajını kendimiz gerçekleştirdik.

İletişim bölümünden ister cep telefonu ister sabit hat üzerinden arayabilirsiniz.

Ahşap merdivene ihtiyacınız var ise bir telefon kadar yakınız

Ahşap merdiven ve ahşap küpeşte işleriniz yapılır.Ahşap korkuluk küpeşte işi babadan oğula geçen meslektır.

Ahşap merdiven ve Ahşap küpeşte galeri