Firmamız dede baba ve oğul olarak senelerden seneye aşkın ahşap küpeşte ve ahşap merdiven hizmetleri vermekteyiz.Hizmetimizde ödün vermeden bugünlere kadar büyüyerek devam etmekteyiz….

Şirketimiz’de tecrubeli ve güvenilir personelimiz bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizle hizmet vermekteyiz. 10 yıllık tecrübemiz ve kapasitemizle, ve sizlerden gelen teklifler istikamtinde farklı merdivenler tasarlayıp imal ettik.

Kupesteci Ahşap Merdiven & Küpeşte Hizmetleri olarak 18 yıldır siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Bu süre içinde müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaç edinip, güvenirliğimizin katlanarak devam edebilmesini hedefledik. Siz değerli müşterilerimize, her birinin alanında uzman olduğu 10 kişilik bir ekip ile hizmet sunuyoruz.Tasarımlarımızda yaratıcılığı ve sizlerin isteklerini baz alarak farklılık yaratmayı başarabilen bir ekibiz. Kendini geliştirebilen, zamanın değişimine ayak uydurabilen, yeniliklere açık bir yapıya sahibiz.Referanslarımızın bize kattığı güven ile arkamızda yaratıcı ve sağlam projeler tamamlamanın gururunu yaşıyoruz.Her bir projeye aynı özeni gösterip her biri için yine aynı dikkati göstermeye önem veriyoruz.

Üretimini yapmış olduğumuz beton kaplama merdivendöner merdivendüz merdivenküpeşte merdivenL dönüşlü merdiven, renkli L dönüşlü merdiven, U dönüşlü merdivenrıhtsız U dönüşlü merdiven dahil hepsini içinde barındıran görsel örneklerimiz sitemiz aracılığı ile sizlere ulaştırılmaktadır.Yine aynı şekilde tamamlanmış bir çok projemizi de sizlerle paylaşabilmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Sabit ve portatif merdivenler üzerindeki yoğunlaşmamız, bir çok dubleks ev veya iş yerinde sizlerin beklenti ve istekleri doğrultusunda oluşmuş ve gelişmiştir. Hedefimiz yaratmış olduğumuz intibayı bozmadan, kendimizi tekrar etmek yerine her geçen gün yenilenerek, kalite standartlarına uygun yeni projeler ve yeni tasarımlarla karşınızda olmak. Biz Yıldız Ahşap Merdiven & Küpeşte Hizmetleri olarak hem geleneksel hem de modern yapıdaki tasarımlarımızı, düşlediğiniz hizmet ile sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Bizler küçük bir dokunuşla mekanınızı ısıtırken, sizlere keyfini çıkarmayı tavsiye ediyoruz.