Altınşehir mah.Tavukçuyolu cad.Kiremit sok.No:1\B Ümraniye\İstanbul 0216 540 28 24 Cep : 0532 470 56 41

Ahşap merdiven seçiminde en önemli etken yerin uygunluğudur.Ev olsun ister iş yeriniz olsun merdiven seçerken yeriniz uygunluğudur.Uzman ekiplerimiz yerin ölçüsü metrekaresi kullanılacak alan iyi bilmesi gerekmetedir.

Merdiven yapılmadan önce uzman ekiplerimizin gelmesi en önemli etkendir.Uzman ekibimiz size kullanım alanı en iyi şekilde kullanmak için yerin ölçüsüne göre daraltmadan sizi bilgilendirmesi çok önemlidir.


Sizin yerinizi en iyi görsel görüntü ile kullanıma en uygun şekilde göstermesi gerekmektedir.Kurulum ve imalat öncesi proje yapılarak görseller ile size sunum yapılmaktadır.3 boyutlu görsel sunum yerinize gör uygun şekilde çizilmektedir.


Ahşap merdiven en iyi malzemeden üretilmesi ve renk seçenekleri sizler ile kararlıştırılmaktadır.Görsel en önemli etken olsada malzeme seçimi en önemlisidir.Ahşap merdivenin görsel sunumu sizin belirttiğiniz şekilde oluşmaktadır. Renkler cila renkleri torna modelleri sizlerle birlikte seçilmektedir.

Ahşap merdiven modellerinde en idael ve yer alanını azami olarak en büyük olan L dönüşlü merdivendir.Bir çok ev yerlerinde veya iş yerlerinde en çok ideal olanıdır.Yeriniz hangi merdiven çeşidine uygun ise o model seçilmesi en ideal seçimdir.


Merdiven seçiminde ekibimiz kalite işçilik tasarım ve montaj konusunda her zaman güvenirliğini kanıtlamış kalitesini ortaya sunmuşdur.